Přihlaste se a využijte web naplno SKALKY.NET »

Nápověda

 

Nápověda » DárkyTiskVytisknout tuto stránku 

Dárky

Co jsou dárky? Dárky jsou určeny jako odměna prezentacím, kteří se Vám líbí. V současnosti máte na výběr z několika desítek dárků, které mají odstupňovanou cenu.

Jak darovat dárek? Pokud chcete některé prezentaci poslat dárek, klikněte si na vybranou prezentaci a pod nadpisem "Dárečky od návštěvníků" klikněte na "poslat dárek". Zobrazí se Vám seznam dárků, které lze poslat. Najetím myši na každý z nich se Vám v modrém poli nápovědy zobrazí název dárku a jeho cena (tedy kolik bodů Vás bude darování stát). Kliknutím na ikonku dárku dárek odešlete. Pokud Vám nejde na některý z dárků kliknout, je to proto, že máte našetřeno méně bodů než kolik dárek stojí.

Jak získat body na dárky? Abyste mohli darovat dárky, musíte si na ně nejprve našetřit. To uděláte tím, že pravidelně aktualizujete svoji prezentaci. Za každou přidanou fotku získáte 20 bodů, za video 40 bodů a za záznam do deníčku 5 bodů. Abychom zabránili podvodům, tak za fotku (video i záznam v deníčku), kterou smažete dříve než týden po vložení se Vám stejný počet bodů odečítá (20, 40, 5). Je to proto, aby někoho nenapadlo vložit fotku, hned ji smazat a získat tak body zadarmo. Na rozjezd získáváte za registraci 100 bodů. Za každou návštěvu našeho webu získáte 1 bod. Abychom zabránili možným podvodům, bod se připočítá pouze jednou za 6 hodin. Za jeden den tedy můžete pouhou návštěvou stránek získat až 4 body.

Dárek

Skrytý dárek: Pokud budete pečlivě procházet prezentace a diskuzní fórum, tak se Vám může objevit vlevo nahoře (pod menu) symbol dárečku. Kliknutím na něj získáte 25 bodů na svůj dárečkový účet. Denně můžete najít pouze dva dárky - jeden v prezentacích a druhý v diskuzi. Pozice dárku se neustále mění, takže tam, kde je nyní, již za sekundu nebude. Hodně štěstí při hledání skrytých dárků.


Přehled zisků bodů na dárečky

AkceBody
Přidání fotky do své prezentace+20
Přidání videa do své prezentace+40
Přidání záznamu do deníčku do své prezentace+5
Návštěva webu (jednou za 6 hodin)+1
Nalezení skrytého dárku v prezentacích+25
Nalezení skrytého dárku v dikuzi+25
Smazání fotky z prezentace do týdne od jejího nahrání na web-20
Smazání videa z prezentace do týdne od jeho nahrání na web-40
Smazání záznamu v deníčku z prezentace do týdne od jeho zapsání-5

© SKALKY.NET - https://skalky.net/napoveda/darky