Přihlaste se a využijte web naplno SKALKY.NET »

Neznámá rostlina

 

NápovědaFórum » Určení rostliny  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Neznámá rostlina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2009 09:20 Muž Killer [1] - Kaktusy
noo já ho mam docela stříbrnej,ale zdají se mi ty listy uplně jiný tvarově a i ta lodyha má olistění řidčí..navíc uschnul odvvetlý květ a zase sou lístky jen jako u pampelišky..prostě jen u země zprostředka..Teď je po dešti, tak moc stříbrnej neni, ale jinak je jako na fotce...a jak si poslal tu fotku, tak mezi těmi fotkami je i tahle fotka : www.biolib.cz/… , takže proto se domnívám, že to je ta kytka kterou sem uploadoval večer a květ to má stejnej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2009 07:36 Muž Johan [5] – Re: Killer
Mařinka vonná = svízel vonný. V přírodě kvete bíle, ale na zahrádce...
Já ten rozrazil znám třeba i takový www.biolib.cz/… a na zahrádkách bude určitě i stříbrnější, to víš, zahradníci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2009 23:19 Muž Killer [1] - Kaktusy – Re: Johan
Fotka k příspěvku Alyssum wulfenianum - to je ta tařice?
mě ty listy trochu připomínali svízel..ale jinak to kvete oranžově a všude na netu jsou bílé květy
Pseudolysimachion spicatum to asi neni,ale podle fotek je to kytka kterou mam kousek vedle viz foto
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2009 23:13 Muž Johan [5] – Re: Killer
To, co považuješ za Erigeron alpinus var. eriocalyx je Aster alpina.
skalky.net/nadrz/12/k42.jpg snad sedum reflexum (nebo nějaký podobný). Máš tam špatně napsaný jméno u Sedum sexingulare. Správně je S. sexangulare a to co tam máš na fotce je Sedum acre.
skalky.net/nadrz/12/k39.jpg Salvia officinalis
skalky.net/nadrz/12/16.jpg mařinka vonná
skalky.net/nadrz/12/14.jpg možná Pseudolysimachion spicatum
skalky.net/nadrz/12/15.jpg Stachys byzantina
skalky.net/fotogalerie.php… nějaká tařice
atd.=)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2009 22:04 Muž Killer [1] - Kaktusy – identifikace
kdyby se někdo nudil, tak se pls koukněte na mojí prezentaci..neznam celkem dost kytek
skalky.net/prezentace/12
díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 17:05 Raduza
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 17:05 Raduza – Neznámá rostlina
Fotka k příspěvku Nevíte někdo co je to za rostlinu nikde ji nemůžeme najít...... :-(
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Určení rostliny • Zobrazeno 5030x

© SKALKY.NET - https://skalky.net/forum/44?od=101