Přihlaste se a využijte web naplno SKALKY.NET »

Pěstujete šišák bajkalský?

 

NápovědaFórum » Ostatní  

+ přidat příspěvek
Pěstujete šišák bajkalský?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2013 06:52 Žena Jarka [77] - Venkovní rostlinyRe: xenotoca
Moc děkuji.
Našla jsem www.jikl.cz/… i
www.rakytnik.com/… .

Již mám i odpověď ze zahradnictví.
Dobrý den
Čerstvá semena šišáku už jsou v prodeji.
Výsev se provádí od brzkého jara.
Jiří Klušák
Zahradnictví JIKL
Martínkov 105
675 44 Lesonice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   30.09.2013 20:03 Muž xenotoca [13] - Venkovní rostlinyRe: Rexik
Zda se dají běžně koupit nevím, většinu semen léčivek jsem získal výměnou za jiné semena léčivek přes botanické zahrady. Zkuste specializované zahradnictví na léčivky např. www.jikl.cz nebo www.rakynik.com. Přeji Vám ať se Vám semena podaří sehnat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 21:39 Žena Jarka [77] - Venkovní rostlinyRe: xenotoca
Moc děkuji za odpověď. Mám potíže s krevním tlakem a moc mi pomohl.
Dají se koupit běžně semena?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.09.2013 09:51 Muž xenotoca [13] - Venkovní rostlinyRe: Rexik
Šišák bajkalský pěstuji od roku 1999. Je to nenáročná léčivka, která kvete nádhernými fialovomodrými květy v pozdním létě. Má ráda slunce a nesnáší příliš mokrou půdu, Velmi dobře se množí semeny. Kořen se sklízí pro léčivé účely 3 tím rokem. Podrobnější informace budou v říjnovém čísle časopisu Regenerace do kterého pravidelně přispívám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2013 06:30 Žena Jarka [77] - Venkovní rostliny – Pěstujete šišák bajkalský?
Máte někdo zkušenosti s pěstováním šišáku bajkalského?
www.bylinarmichal.eu/…

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 45x

© SKALKY.NET - https://skalky.net/forum/130-pestujete-sisak-bajkalsky?od=1