Přihlaste se a využijte web naplno SKALKY.NET »

Už máte letos sklizeno ?

 

NápovědaFórum » Užitková zahrada  

+ přidat příspěvek
Už máte letos sklizeno ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.07.2013 22:30 Žena Naďka [8] – Re Rexík
Fotka k příspěvku Já už mám otrhaný muchovník(kosi vedli dva ku jedné,sklidili dvě třetiny úrody,moc jim to chutná),rybízy,jostu,maliny,angrešt mám taky otrhané i zpracované.S meruňkama od sousedů je to 127 skleniček džemů.Teď čekám na broskvičky,ale jak vidím tatina,jak je zalévá...Ty asi budou jen na jídlo.Pak už jen švestky,jablka a okrasná broskev.Vyvrcholí to ořechama,těch letos bude hodně.Máme čtyři stromy,tak bude,co sbírat.Ta okrasná broskev je taky ovalená,jen nemám zkušenosti se zpracováním.Vloni všechno opadalo,protože se to báli všichni jíst,jsou totiž červené.Jsou dobré,jen se musí loupat,mají silnější slupku.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2013 20:15 werty74 Re: Rexik
Zdravím,letos jsme už posklízeli co se dalo,ale vzhledem abnormálním vedrům a nedostatku vody asi letos už nic sadit nebudeme.Hrušky kompletně do poslední popadali na zem,jablka zatim "visí",ale kdo ví co z nich nakonec zustane,kamčatské borůvky spořádala dcera (2roky),kompletně vypucovala 3 keře,česnek letos nejhorší a nejškaredější za posledních deste let ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.09.2012 17:08 Žena Jarka [77] - Venkovní rostliny – Už máte letos sklizeno
Jablka téměř ano. Pokud počasí dovolí,dotrháme zítra a v sobotu dopoledne zavezeme do lihovaru. Už po několikátý rok jablka přebereme, necháme si jen velká, pěkná pro potřebu rodiny a pár známých a zbytek vozíme pryč.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Užitková zahrada • Zobrazeno 56x

© SKALKY.NET - https://skalky.net/forum/111-uz-mate-letos-sklizeno?od=1