Přihlaste se a využijte web naplno SKALKY.NET »

Zahradnictví a e-shopy - jaké máte zkušenosti?

 

NápovědaFórum » Odkazy  

+ přidat příspěvek
Zahradnictví a e-shopy - jaké máte zkušenosti?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2019 14:08 Nika – Doporučuji Lukon Bulbs
Já mohu doporučit e-shop lukon-bulbs.eu/ Objednávám každoročně a jsem spokojená, hlavně s možností velkého výběru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2018 13:28 nespokojený zákazník Re: jaromír
rozzureny jaromír napsal: velice špatná skušenost nekvalitní rostliny na oprávněné reklamace vůbec nereaguje i když dostal požadovanou fotodonumentaci

palec naprosto souhlasim, mně je ani neposlali a to jsem měl objednano 5 týdnů dopředu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2018 20:46 jaromír – reklamace
velice špatná skušenost nekvalitní rostliny na oprávněné reklamace vůbec nereaguje i když dostal požadovanou fotodonumentaci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2017 14:19 KatVet – Plastové květináče
Zdravím, já přidávám velmi dobrou zkušenost s eshopem harasim.info. Loni jsem si zde koupila plastové květináče: www.harasim.info/…/ a jsem s nimi fakt spokojená. Koukala jsem, že mají zase novinky, ale neodolám a zase něco koupím. Kde kupujete květináče nebo dekorace vy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2016 08:39 Renata – Nedoporucuji www.jikl.cz
Ma zkusenost, bohuzel po cteni recenzi na toto "zahradnictvi" se setkavam casto se spatnymy nazory na kvalitu a chovani p. Klusaka.

Zadna informace o odeslani baliku kvetin, ktere byly predobjednane asi 3tydny.
Po doruceni velice spatna kvalita rostlin, tenoucke, polamane. Po zasazeni a kveteni zjistena jina barva u 50ks a u 3/4 ks druhe barvy cca 15ks, po zaslani mailu s touto informaci zpetny neprijemny mail s napadanim, ze vsichni jini zakaznici meli vse v poradku atd...neuveritelne jednani, misto omluvy napadani. Ma toto clovek zapotrebi? Slusny zakaznik? Absolutne nedoporucuji. Pro me odstrasujici jednani se zakazniky. Takovyto prodejce nena na trhu co delat!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.02.2016 14:26 Žena quendery [42] - Venkovní rostliny
Velmi dobré letité zkušenosti mám se zahradnictvím Na Zázvorce www.nazazvorce.cz/ a co se týče růží, jednička je pan Šíp ve Skaličanech www.ruzeskalicany.cz/. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2015 13:47 Lenka
Dobrý den,je možné aby oranžová paprika obarvila kůži ? Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.11.2014 16:47 Žena Jarka [77] - Venkovní rostlinyRe: Kytka
Cedule na vratech je pořád, na jaře stopro fungovalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.11.2014 14:43 Žena Kytka [1] – Zahradnictví Hofman Znojmo
Našla jsem kontakt na tohle zahradnctví: hofman.euweb.cz/… , ale na webu mají jen starou nabídku. Netušíte někdo, jestli ještě fungují?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.06.2013 06:18 werty74 – KRUH
Zdravím,já nakupuji jen v Kruhu. Vždy mi přišlo poštou kvalitně zabaleno a v perfektním stavu všechno co jsem si objednal. Objednávám tam už od vojny cca 20 roků. potlesk potlesk potlesk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.06.2013 23:06 Žena Naďka [8]
V zahradnictví Kruh si objednávám už mnoho let,ještě to bylo JZD Roztoky Kruh,telefon 87185.Byla jsem vždy spokojená,jak dřív i teď.Pokaždé posílali pěkné,zdravé rostliny. palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.05.2013 07:21 Muž xenotoca [13] - Venkovní rostliny
Výborné zahradnictví jsou Adavo Velký Osek www.rakytnik.com, dále www.jikl.cz/… a www.plantanaturalis.com -zde však rostliny neposílají jen semena rostlin a pro rostliny si zákazník musí přijet. S Droždínem také nemám nejlepší zkušenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2013 00:38 Zelenka 777
Kruh mohu doporučit,jen ne zahradnictví v Droždíně.Deset dnů po slíbeném zaslání objednávky mi nějaká paní ještě vynadala co chci, mají přece veletrh a co jsem objednal už stejně vyprodali.Tak doporučuji raději jinde :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.04.2013 20:04 Žena Haní [15] - Skalničky
Letos jsem si prvně objednala rostlinky z tohoto zahradnictví.Přišly dobře zabalené a pěkně zakořeněné.Mohu doporučit,jem spokojená.Objednávala jsem rakytník řešetlákový,Poncirus trifoliáta/mrazuvzdorný citróník/,Cana indica,která je už zasazená v květináči a pěkně raší. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2013 06:25 Žena Jarka [77] - Venkovní rostliny – Zahradnictví Kruh - jaké máte zkušenosti

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Odkazy • Zobrazeno 108x

© SKALKY.NET - https://skalky.net/forum/120-zahradnictvi-a-eshopy-jake-mate-zkusenosti?od=1